Категорії

Про стягнення аліментів

НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТА

СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНІВ 

СТЯГНУТО 1 062 269 ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону  #ЧужихДітейНеБуває, здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів.

1 062 269 гривень  - саме таку суму за 2 місяці 2019 року стягнуто державними виконавцями Ямпільського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області на користь 211 дітей завдяки пакету  новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

Інструменти впливу, надані законом, зокрема, обмежувальні постанови застосовано до 193 батьків. Обмеження щодо користування транспортними засобами накладено,  на 191 особу.

Водночас, вперше в історії України реалізована ініціатива суспільно корисних робіт як одного із видів покарання для неплатників аліментів.  На суспільно корисні роботи за рішенням суду направлено поки що 1 особу, завдяки чому дитині було перераховано 2518 гривень.

Юстиція Сумщини продовжує дбати про вчасне і повне стягнення аліментів, адже закони працюють, борги повертаються, батьки починають сумлінніше виконувати свої обов’язки перед дітьми. Врешті решт таке ганебне явище, як заборгованість по аліментах, буде подолане.