Категорії

НА ЯМПІЛЬЩИНІ УРОЖАЙНІ 5 МІСЯЦІВ НА МАЛЮКІВ

В кожній родині батьки піклуються про новонароджену малечу, бо діти – це найцінніший подарунок долі та благословення. Для країни – народження маленьких громадян є майбутнім, що твориться вже сьогодні.
Варто зазначити, що за 5 місяців 2019 року на Ямпільщині народилося 46 малюків. Перше півріччя було урожайне на хлопчиків, їх народилося 27. У 21 сім’ю лелека завітав вперше, по другій дитині він приніс у 18 родин, в третє - 5 . Особливо пощастило 1 парі, бо там народилася двійня.
До речі, найпопулярнішими іменами в Ямпільському та Середино-Будському районах залишаються Артем, Данило, Максим, Кирило,Тимофій, Вікторія, Мілана, Софія, Кіра, Ксенія, Поліна. Збагатилися родинні скарбнички й на рідковживані імена, а саме на Еріку та Яромира.
Так само опікуючись громадянами, як батьки щодо своєї малечі, Міністерство юстиції України створює зручні та комфортні сервіси. Наразі жителі області можуть отримати перший документ малечі – свідоцтво про народження – безпосередньо в пологовому будинку, заощаджуючи при цьому час. А незабаром в Україні запрацює електронна система від Мін’юста «Е-малятко», завдяки якій громадяни зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого. 
Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст! #ДРАЦС_2019