Категорії

 

 

Описание: НА ЛЕБЕДИНЩИНІ НАРЕЧЕНІ РОЗМАЛЬОВУВАЛИ ОСІНЬ БАРВАМИ КОХАННЯ

Осіння природа дарує неймовірний фейєрверк фарб, затишок та всі необхідні атрибути для створення яскравої, красивої події – весілля. Вдвічі приємно коли такий особливий для закоханої пари день відрізняється ще й знаковою комбінацією чисел. Саме тому Міністерство юстиції України оголосило 19.09.2019 днем весільного марафону «Давай зробимо цю осінь особливою…».

На Лебединщині створити для себе незабутні барви осінні та розмалювати цю осінь коханням вирішили Михайло та Інна. Закохані в присутності рідних та друзів пообіцяли і надалі любити один одного та підтримувати у всіх починаннях.

Щиро вітаємо молодих, бажаємо їм добробуту та миру, а за зручними послугами пропонуємо й надалі звертатися до органів юстиції Сумщини. До речі, незабаром в Україні запрацює ініційовано Мін’юстом електронна система «е-малятко», завдяки якій новоспечені батьки зможуть в онлайн-режимі зареєструвати місце проживання новонародженого, оформити допомогу при народженні дитини, зареєструвати народження малюка в електронній системі охорони здоров’я, оформити ідентифікаційний код малечі та багато іншого.