Категорії

Юстиція Сумщини інформує:

83 НОВІ РОДИНИ СТВОРИЛО НА СУМЩИНІ # КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ

Закохані, усміхнені, радісні і зі щасливим блиском в очах – проект Міністерства юстиції #КоханняПозаЧасом 2019 поєднав долі 83 пар на Сумщині. З них 39 пар молодят одружилося в Сумах, в Конотопі взяли шлюб 9 пар закоханих, у Шостці створили 6 родин.

Більше того, молодята у День всіх закоханих робили романтичні подарунки один-одному у вигляді подачі заяв про реєстрацію шлюбу. Так, в Сумах освідчилися 28 пар, в Конотопі подали 2 заяви, в Шостці мають намір одружитися 2 пари молодят, взагалі на Сумщині 37 пар створили незабутні спогади для майбутніх поколінь.

Не залишилися без романтичних подарунків в цей день і родини, які вже мають досвід сімейного життя. Новим, наповненим прекрасним настроєм і глибоким змістом, проектом #ДеньНародженняКохання, скористалися 3 родини.

Вже другий рік поспіль завдяки ініціативам Міністерства юстиції щасливі закохані Сумщини можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою.

Бажаємо молодятам, щоб світла благодать оберігала їхні родини, в домі лунав дзвінкий дитячий сміх, а спільний шлях був легким і захоплюючим.

СЕРВІС «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» У СУМАХ ВІДЗНАЧАЄ РЕКОРД – 27 ВЕСІЛЬ

Рівно два роки тому у Сумах було організовано перші два весілля у новому форматі – у високій залі Сумської обласної філармонії звучав орган, благословляючи і перші пари, і загалом новий проект Мін`юсту «Шлюб за добу». 

Сьогодні, відзначаючи 2 роки сервісу «Шлюб за добу» говоримо про рекордну кількість весіль – 27 пар створили родини у Сумах. Цікава локація у людному місці – торгово-розважальному центрі «Мануфактура», можливості ще однієї новації – проекту «Кохання поза часом», привабила 23 пари, а в офісі “Open Space” побралися 4 пари молодят. 

Отож, щиро вітаємо 27 новонароджених родин, хай буде сонячним, як сьогоднішній день, їхній спільний життєвий шлях. 

А День закоханих від Мін`юсту – триває. Ми працюємо до 24.00, єднаючи закохані серця.

В ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ ЮСТИЦІЯ ДАРУЄ КАЗКУ ДЛЯ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ

Атмосфера особливих настроїв, позитивна хвиля Дня закоханих, що розквітла весіллями на Сумщині, підхопила й спеціалістів юстиції.

Для працівників органів державної реєстрації одружувати пари - щоденна робота. Та буває й так, що доля перевертає все з ніг на голову.

14 лютого завдяки проекту Мін’юсту # Кохання поза часом начальник відділу державної реєстрації актів Кролевеччини Юлія змінила звичний статус керівника і стала на весільний рушник разом зі своїм коханим Валентином.

Щиро бажаємо молодятам, щоб їхнє подружнє життя було осяяне яскравим теплим сонцем і жодні хмари буденних перепетій не затьмарили його яскраві промені.

ПРАЦІВНИКИ ЮСТИЦІЇ ОДРУЖИЛИСЯ У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ У НАЙВИЩОМУ МІСЦІ

Зручність сервісів від Міністерства юстиції підтверджується тим, що ними користуються самі працівники.

У День закоханих спеціаліст Глухівського відділу реєстрації актів Вікторія та її коханий Денис, скориставшись сервісом Мін’юсту #КоханняПозаЧасом, взяли шлюб у найвищому місці – в середині водонапірної вежі, яка є одним із символів міста.

Молодята, піднявшись на вершину, здолали 186 сходинок. Тож хай ця дорога стане для них символом того, що в житті не буде ніяких перешкод для досягнення небачених висот, якщо поряд – найрідніша людина, і між ними – кохання.