Категорії

 

 

Коли на світ з’являється нова маленька людина, неминуче виникає питання: яке ім’я дати чадові? У всі часи до вибору імені батьки ставилися з усією відповідальністю, адже саме воно багато в чому визначає риси характеру і долю дитини. До речі, під час реєстрації органами юстиції маленьких громадян, батьки мотивуються не тільки традиціями чи культурою свого народу, а й модою на імена.
Загалом від початку 2019 року в Ямпільському та Середино-Будському районах були популярними близько 15 імен. Серед жіночих імен – Анастасія, Єлизавета, Кіра, Марія, Мілана, Поліна, Софія, серед чоловічих найуживанішими іменами залишались Артем, Арсеній, Богдан, Кирило, Максим, Матвій, Тимур,Тимофій. Називали новоспечені батьки своїх дітей й рідкісними та оригінальними іменами. Наприклад, серед дівчат зареєстрували Еріку, Емілію, Рахіль, серед хлопчиків – Всеволода, Георгія, Савелія, Яромира.
Варто зазначити, що за 10 місяців 2019 року на Ямпільщині та Середино-Будщині народилось 127 малюків, з них 68 дівчат та 59 хлопчиків.